-19%

Жіноча міні сумочка клатч на плече в стилі Пінко стьобана, маленька сумка Pinko з пташками
1 300 ₴
1 059 ₴
- В наявності
- Код: 1198SL-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 160 см |
| Ширина | 85 см |
| Тип призначення | Модна жіноча сумочка клатч Пінко стьобана, мінісумка в стилі Pinko чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 059 ₴









