
Штатна магнітола Lesko для Jeep Wrangler IV (JL) 2017-н.в. екран 9" 2/32Gb CarPlay 4G Wi-Fi GPS Prime Джип TS
10 339 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10259-51385-TS
Безмежні можливості в кількох дотиках

Музика, Навігація, інтернет, зв'язок, відео, Програми, Удобний інтерфейс, Голосове управління, Робота в парі з іншими пристроями, та так, щоб все на потужній залозі, з додатковими можливостями та щоб користуватися було легко та приємно ? Звичайно, можливо!
Екран із роздільною здатністю 1280х720 рх

Для техніки із сенсорним управлінням, факторів першочергової важливості можна виділити два — це тип і якість дисплея. У нашому випадку магнітола має 9-дюймовий IPS-екран з HD і роздільна здатність 1280х720. Така комбінація дає змогу домагатися вищої деталізації картинки , що виводиться на одиницю вимірювання, завдяки збільшенню щільності пікселів до 268 на одиницю виміру (дюйм), більш встановленого кольору та глибини зображення. Дисплей має великий діапазон запасу яскравості, який можна регулювати прямо з інтерфейсу магнітолі звичним повзунком, а також частоту оновлення матриці 62 Гц , що вже стало мінімальною базовою потребою до екранів електронних пристроїв. Що ж стосується робочої поверхні, то тут матрицю захищає загартоване скло з дещошаровим напиленням, антивідблисковим і олеофобним покриттям. center">Інтерфейс під керуванням Андроїд 11

Android 11 на даний момент є однією з найбільш свіжих та оптимізованих операційних систем для пристроїв на базі мобільних ARM процесорів. Керування відбувається за аналогією зі смартфоном або планшетом, істотних відмінностей, дійсно практично немає, за винятком хіба що пакету встановлених спеціалізованих автозастосунків, як-от Кнопки руля, CarLink, Налаштування Авто та інше.
Серед особливостей інтерфейсу , можна зазначити можливість встановлення віджетів — це може бути навігація, вікно відео програвача, практично все, де є нативна їх підтримка, передбачена розробником програмного забезпечення, що використовується вами, а також CarPlay (AndroidAuto< /strong> для користувачів Android), який фактично клонує среду вашого смартфона під час під'єднання та переносить її на дисплей магнітолі.
Після цього ви буквально можете продовжувати роботу з програмами вашого смартфона збереженням прогресу, всіх даних та історії. Отримуйте повідомлення від месенджерів, відповідайте або робіть дзвінки, відтворюйте текстові повідомлення голосом помічника, користуйтеся музичними бібліотеками Spotify (і ін.) виконуйте голосове управління, надівайте текст або прокладайте маршрути, не відриваючись від шляху. < /p>
Звук із DSP процесором

Окрім варто зазначити й наявність звукового DSP процесора, який служить для перетворення та обробки сигналу від системи та виведення його на акустику, вже у фільтрованому вигляді. Чому його наявність важлива? Розташування слухача на рівній дистанції (по центру) від лівого та правого джерела звуку — вважається правильним із погляду організації акустики та розподілу частотних хвиль у стерео діапазоні, що випромінюються акустичною системою. На жаль, в салоні автомобіля таке розташування неможливе, через що водій чи пасажир найчастіше чує звукову доріжку, що звучить, з перевісом на одну зі сторін, ближче до якої він перебуває. DSP чіп розв'язує цю проблему. Фактично, він розбиває сигнал на частоти та за допомогою алгоритмів пропускає його через власний фільтр у реальному часі, вибудовуючи АЧХ з урахуванням розташування слухачів щодо акустичної системи в салоні авто.
Магнітола підтримує роботу з випромінювачами АС потужністю до 52 Ватів і додатково має оптичний цифровий інтерфейс
Можливий 8-ядерний процесор

Роботу пристрою, забезпечує 8-ядерний процесор відUnisoc - UIS8581a з тактовою частотою 1600MHz, оптимальною архітектурою ядра Cortex-A55 та 2 гігабайти оперативної пам'яті. Це досить свіже рішення 2020 року, що дало змогу застосувати кілька важливих технологій: Графічний прискорювач PowerVR Rogue GE8322 High-End Gaming середнього рівня.
Для наочності подивитись на ці синтетичні тестові процесори Unisoc UIS8581a:< /p>
- AnTuTu - 87,765
- PassMark CPU Mark - 2,074 (Android 64-bit)
- Geekbench 4 одноядерні - 1,726 (Android 64-bit) li>
- Багатоядерний режим Geekbench - 45,053 (Android)
- Geekbench 5 одноядерний - 349 (Android)
- Багатоядерний режим Geekbench - 51,218 (SGEMM)
Процесор досить добре справляється із навантаженнями, на що також істотне вплив має система активного охолодження, тут це кулер з окремим виведенням роз'єму під живлення 12 вольтів.

Комплетація:
- Роз'єми для під'єднання до органів авто, камери та акустики.
- GPS Антена ;
- 4G Антена
- Петличний розмовний мікрофон
- 2 USB роз'єму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | WAV, WMA, MP3, AVI, JPEG, FLAC |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Відеовихід, Аудіовихід |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| API Level | 29 |
| Android авто | Да |
| Car Play | Да |
| Архітектура ядра | 8хARM Cortex-A55, 1600 Mhz |
| Аудіо | Dsp toshiba tcb001hq |
| Версія Android | 11 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Версія ядра | 4.14.133 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
| Можливість вибору мови інтерфейсу | так, всі мови |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8322 |
| Довжина | Зверху 227 мм, по низу 220 мм |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Процесор | Unisoc UIS8581a |
| Розмір екрана, мм | 196*116 |
| Роздільна здатність екрана, dpi | 268 |
| Слот для Sim-карти | так, знімний |
| Підсилювач | AK7604VQ |
| Частота оновлення екрана, Гц | 62 |
| Екран | IPS |
| активне охолодження | Да |
| вбудований звуковий DSP-процесор | Да |
| вихід на камеру | Да |
| мова інтерфейсу типово | українська |
- Ціна: 10 339 ₴




