
Штатна магнітола Lesko для Renault Sandero I 2009-2014 IPS 9" 4/64 Gb CarPlay 4G Wi-Fi GPS DSP проц Рено TS
13 695 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9819-52358-TS

Музика, Навігація, інтернет, зв'язок, відео, Програми, Удобний інтерфейс, Голосове управління, Робота в парі з іншими пристроями, та так, щоби все на потужній залозі, з додатковими можливостями та щоб користуватися було легко та приємно? Звичайно, можливо!
Екран із роздільною здатністю 1280х720 рх

Для техніки із сенсорним керуванням, факторів першочергової важливості можна виділити два - це тип і якість дисплея. У нашому випадку магнітола має 9-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю HD 1280х720. Така комбінація дає змогу домагатися вищої деталізації картинки, що виводиться на одиницю вимірювання, завдяки збільшенню щільності пікселів до 268 на одиницю вимірювання (дюйм), правильнішого кольору та глибини зображення. Дисплей має великий діапазон запасу яскравості, який можна регулювати прямо з інтерфейсу магнітолі звичним повзунком, а також частоту оновлення матриці 62 Гц що вже стало мінімальною базовою потребою до екранів електронних пристроїв. Що ж стосується робочої поверхні, то тут матрицю захищає загартоване скло з дещошаровим напиленням, антивідблисковим і олеофобним покриттям. під керуванням Андроїд 11
Android 11 на даний момент є однією з найбільш свіжих і оптимізованих операційних систем для пристроїв на базі мобільних ARM процесорів. Керування здійснюється за аналогією зі смартфоном або планшетом, істотних відмінностей, дійсно практично немає, хіба що пакету встановлених спеціалізованих автозастосунків, таких як Кнопки руля, CarLink, Налаштування Авто та інше.
< Серед особливостей інтерфейсу, можна зазначити можливість встановлення віджетів — це може бути навігація, вікно відео програвача, практично все, де є нативна їх підтримка, передбачена розробником використовуваного вами програмного забезпечення, а також CarPlay ( AndroidAuto для користувачів Android), який фактично клонує среду вашого смартфона під час під'єднання та переносить її на дисплей магнітолі. Після цього ви буквально можете продовжувати роботу з програмами вашого смартфона на дисплеї головного пристрою, зі збереженням прогресу, всіх даних та історії. Отримуйте повідомлення від месенджерів, відповідайте або робіть дзвінки, відтворюйте текстові повідомлення голосом помічника, користуйтеся музичними бібліотеками Spotify (і ін.) виконуйте голосове управління, надівайте текст або прокладайте маршрути, не відриваючись від шляху.Звуковий DSP процесор BU32107EFV Підсилювач TDA 7851

Окрім варто зазначити й наявність звукового DSP процесора, який служить для перетворення та обробки сигналу від системи та виведення його на акустику, вже у відфільтрованому вигляді. Чому його наявність важлива? Розташування слухача на рівній дистанції (по центру) від лівого та правого джерела звуку — вважається правильним із погляду організації акустики та розподілу частотних хвиль у стерео діапазоні, що випромінюються акустичною системою. На жаль, в салоні автомобіля таке розташування неможливе, через що водій чи пасажир найчастіше чує звукову доріжку, що звучить, з перевісом на одну зі сторін, ближче до якої він перебуває. DSP-чіп розв'язує цю проблему. Фактично, він розбиває сигнал на частоти та за допомогою алгоритмів пропускає його через власний фільтр у реальному часі, вибудовуючи АЧХ з урахуванням розташування слухачів щодо акустичної системи в салоні авто.
Магнітола підтримує роботу з випромінювачами АС потужністю до 52 Ватів і додатково має оптичний цифровий інтерфейс
Можливий 8-ядерний процесор

Побудована система навколо процесора Unisoc UIS7862 Бачилого світла біля 2018 року. Це 8-ядерний чіпсет, який виготовляється по 28 нанометровому техпроцесу та має у своєму розпорожнення по 4 ядра Cortex A55 різної частоти, 1600 і 1200 MHz відповідно. Процесор замислювався як енергоефективна альтернатива, з чим він досить впевнено справляється, особливо якщо врахувати наявність активної системи охолодження 12 вольтів. >
GeekBench 5
- Одноядерний режим тестування — 137
- Багатоядерний — 615
Загальний рейтинг AnTuTu 9 — 100318
Також варто зазначити графічне ядро PowerVR Rogue GE8322 має 4 обчислювальні та 128 шейдерних блоків, а також підтримку API OpeCl 2.0, Direct X 11 та Vulcan. Не менш варті уваги є і 4 гігабайти LPDDR4 оперативної пам'яті з такою частотою 1800 МГц, технологія LTE 4G 7 категорії, Wi-Fi 4, Bluetooth 5.0 .
Процесор досить добре справляється з навантаженнями, на що також істотне вплив має система активного охолодження, тут це кулер з окремим виведенням роз'єму під живлення 12 вольтів.

Комплетація:
- Роз'єми для під'єднання до органів авто, камери та акустики.
- GPS Антена < /li>
- 4G Антена
- Петличний розмовний мікрофон
- 2 USB роз'єми
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | WAV, WMA, MP3, AVI, JPEG, FLAC |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Відеовихід, Аудіовихід |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| API Level | 29 |
| Android авто | Да |
| Car Play | Да |
| Архітектура ядра | 4x Cortex•A55 1.6 GHz + 4x Cortex•A55 1.2 GHz |
| Версія Android | 11 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Версія ядра | 4.14.133 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 64 |
| Можливість вибору мови інтерфейсу | так, всі мови |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8322 |
| Довжина | Зверху 227 мм, по низу 220 мм |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 4 |
| Процесор | Unisoc UIS7862 |
| Роздільна здатність екрана, dpi | 268 |
| Слот для Sim-карти | так, знімний |
| Підсилювач | Підсилювач TDA 7851l |
| Частота оновлення екрана, Гц | 62 |
| Екран | IPS |
| активне охолодження | Да |
| аудіо процесор | BU32107EFV |
| вбудований звуковий DSP-процесор | Да |
| вихід на камеру | Да |
| мова інтерфейсу типово | українська |
- Ціна: 13 695 ₴





