-7%

Модна міська сумка для чоловіків,повсякденна сумка для міста,спортивна сумка для залу TS
1 500 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1231-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна міська сумка для чоловіків, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Довжина: 42 см;
Ширина на основі: 22 см;
Висота: 22 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металічна фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 420 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Призначення | Для чоловіків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд шкіри | Еко-шкіра |
| Высота | 220 см |
| Візерунки і принти | Клітка |
| Ширина | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








