
Сумка для ноутбука 15.6 дюйма HP Compaq чорний TS
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: AX338AA
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка портфель для ноутбука 15,6 дюйма HP Compaq чорний AX338AA
Міцна тканинна сумка для ноутбука з високоякісних матеріалів. Сумка ідеально підійде для людей, які цінують комфорт і стиль у виконанні.
Опис товару:
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Усередині першого відділення розташований відділ для ноутбука 15,6 дюймів і кишеня для документів формату А4.
У другому відділенні розташовані чотири відкритих кишенька для візиток, відкрита кишеня на телефоні, дві петлі для ручок.
На лицьовій стороні розташований додатковий кишеня на блискавці.
Дві ручки середньої довжини та незнімний регульований ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 32,51 × 41,9 × 10,2 см.
Вага: 0,91 кг.
Виробник: HP, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 910 г |
| Висота | 325 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 419 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Крепление на тележку | Нет |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴
