Легка компактна сумка-чохол для ноутбука 17 дюймів Tamrac чорна із сірим 1707
Класична, елегантна та легка сумка от бренда Tamrac.
Опис товару:
Предназначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрана 17 дюймів.
Виготовлена з високоякісного міцного нейлону.
Одне основне відділення з м'якими вставками як на лицьовій і тильній стороні, так і повністю за контуром ноутбука.
Вона має передню кишеню, яка ідеально підходить для документів.
Міцні ручки дають змогу зручно носити сумку навіть за великого навантаження.
Сумка не обладнана ременем через плече.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 44.45 x 5.08 x 34.29 см.
Вага: 0,440 кг.
Підходить для ноутбуків 17 дюймів.
Виробник: Tamrac, США.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tamrac |
| Країна виробник | США |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 440 г |
| Высота | 340 см |
| Глибина | 50 см |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кількість відділень | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підлога | Унісекс |
| Стан | Нове |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина | 444 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴



