
Діловий рюкзак зі світловідбивними вставками 17L Topmove чорний із сірим TS
1 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: IAN415668 black grey-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діловий рюкзак із відділенням для ноутбука 15 дюймів, 17L Topmove чорний із сірим IAN415668 black grey
Опис товару:
Містке основне відділення зі зручною блискавкою, завдяки чому відкидається передня стінка, даючи змогу зручно наповнювати рюкзак.
Усередині розташоване відділення для ноутбука 15 дюймів, відділення для планшета 12 дюймів, дві кишені на блискавці, одна еластична кишеня, петля для ручки.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Окремий відсік на блискавці в нижній частині рюкзака.
Потайна кишеня в зоні спинки.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Ергономічна м'яка спинка та лямки із сітчастим повітропроникним покриттям для комфортного носіння.
Грудна стяжка на фастексі.
Ручка для підвішування або транспортування рюкзака в руці.
Світловідбивні вставки на поверхні рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер.
Розміри: 45х27х13 см.
Об'єм: 17 л.
Вага: 800 г.
Максимальна вага наповнення: приблизно 8 кг.
Країна реєстрації бренда: Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група (1) | Дорослий |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип рюкзака | Cпортивні | Міські |
| Узори і принти (1) | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴









