
Жіноча маленька сумочка з хутряним брелоком, мінісумка з хутряною підвіскою, сумка екошкіра Коричневий
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 649Д
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча маленька сумочка з хутряним брелком, міні-сумка з хутряною підвіскою, сумка еко шкіра
Характеристики:
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі;
Плечовий ремінь в комплекті;
Висота: 19 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 11 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається і не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який і еластичний матеріал, який добре тримає форму;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відправка в день замовлення
Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


