
Розкладна сумка господарська на 14 літрів Wallaby 2071 TS
465 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2071-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна містка господарська сумка з поліестеру 14 л Wallaby 2071
Містка зручна господарська сумка. Дуже практична модель, забезпечена зручними міцними ручками та регульованим плечовим ременем. Усередині сумка є великим відділенням. На лицьовому боці є кишеня-органайзер для дрібних речей і документів. А також ця модель зручна тим, що її можна розширити ще на 20%.
Опис сумки:
Господарська сумка.
Матеріал: прогумований поліестер.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Додаткова кишенька на лицьовій стороні.
Має розширення на 20%.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 32x25(36)x19.
Вес(кг): 0,39 кг.
Об'єм, л: 13,98.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Підкладка | Немає |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ергономічні ручки | Немає |
| Розміри | |
| Об`єм | 14 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,39 |
| Высота | 320 см |
| Висота, см | 25 |
| Глибина | 160 см |
| Глибина, см | 19 |
| Об'єм, л | 13,98 |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Ширина | 290 см |
| Ширина см | 32 |
| Додаткові характеристики сумок-візок | |
| Наявність стільчика | Немає |
| Складана конструкція | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴









