
Папка для документів з екошкіри AMO SSBW11 чорна TS
1 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: SSBW11 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка для документів з екологічної шкіри AMO, Польща SSBW11 чорна
Опис товару:
Три відділення для документів формату А4, які фіксуються ремінцем на кнопці.
Сегрегатор для фіксації документів або файлів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації документів або блокнота формату А4.
Три петлі для ручок.
Вісім кишеньок для візиток.
Кишеня на блискавці.
Екологічна шкіра чудово імітує натуральну шкіру.
Характеристики:
Артикул: SSBW11 black.
Розміри: 38х26,5х5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Виробник: AMO, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип | Папка для документів |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Высота | 380 см |
| Глибина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 265 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴





