
Папка-органайзер для документів з екошкіри AMO SSBW07 чорна TS
1 670 ₴
- Готово до відправки
- Код: SSBW07 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка-органайзер для документів з екологічної шкіри AMO, Польща SSBW07 чорна
Опис товару:
Відділення для документів формату А4, які фіксуються ремінцем на кнопці.
Сегрегатор для фіксації документів або файлів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації документів або блокнота формату А4.
Три петлі для ручок.
Чотири кишеньки для візиток.
Накладна кишенька, яка закривається клапаном.
Кишеня на блискавці.
Екологічна шкіра чудово імітує натуральну шкіру.
Характеристики:
Артикул: SSBW07 black.
Розміри: 35х26х4,5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Виробник: AMO, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Немає |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип | Папка для документів |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Высота | 350 см |
| Глибина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 260 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴



