-23%

Жіночий міський рюкзак-сумка кенгуру, невеликий прогулянковий рюкзачок трансформер Бірюзовий
1 300 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 1290Б
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





