
Модний жіночий рюкзак Кенгуру,стильний рюкзачок для дівчат Синій TS
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1287С-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний жіночий рюкзак Кенгуру, стильний рюкзачок для дівчат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


