
Сумка для сидіння каримат тактичний Мультикам
564 ₴
- Готово до відправки
- Код: 259W37-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для сидіння каримат
Каримат виготовлений із щільної вологовідштовхувальної тканини
Тканина - Оксфорд 600 D
Наповнювач - ізолон 2 см (два шари)
Колір - Камуфляж Мультикам
Сидушка (каремат) призначена для захисту від гострого каміння, мокрої та холодної землі.
Розміри: 34х42 см
Дзвоніть
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стан | Нове |
| Тип килимка | Сидіння |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Multicam |
| Система кріплення | На пояс |
| Тип | Сумка |
| Колір | Мультикам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴



