
Жіноча сумка-слінг на плече, Бананка міні сумочка для дівчини Молочний ( 24860 ) TS
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1288М-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча сумка слінг на плече, Бананка міні сумочка для дівчини
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична.
Характеристики
Матеріал: Еко Шкіра;
Довжина: 23,5 см;
Ширина основи: 6,5 см;
Висота: 20,5 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 65 мм |
| Колір | Молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴





