-13%

Дитяча міні сумочка клатч на плече,маленька сумка для дівчаток TS
920 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1330Д-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча міні сумочка клатч на плече, маленька сумка для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: екошкіра (добре тримає форму);
Ширина: 13 см;
Ширина на основі: 8 см;
Висота: 17 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 13 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча міні сумочка клатч на плече, маленька сумка для дівчаток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









