
Б'юті-кейс дорожній з ABS 11L Peterson синій TS
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: PTN5806 blue-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Б'юті-кейс дорожній, дорожня косметичка з ABS пластику 11L Peterson синій
Туристична косметичка — це оригінальний скриня для косметички й аксесуарів особистої гігієни з міцного пластику. Легкий і дуже практичний аксесуар зі стильним дизайном, створений для найвимогливіших клієнтів.
Опис товару:
Кейс має рифлену поверхню, що запобігають появі зайвих подряпин, порівнюючи з гладкою поверхнею.
Містке основне відділення, у якому розташований один відділ на блискавці й одна сітчаста кишеня на блискавці.
Закривається на блискавці. Бігунки мають отвори, завдяки чому є можливість закривати кейс на навісний кодовий замочок (до комплекту не входить).
Дві пластикові ручки.
Можливість кріплення на ручку валізи завдяки еластичній гумці на тильній стороні кейса.
На дні кейса розташовані ніжки.
Виробник:
Матеріал: ABS+ (акрилонітрил, бутидіен, стирол).
Розміри в см (ШхВхГ): 31x26x14.
Об'єм: 11 л.
Вага: 0,74 кг.
Колір: синій.
Виробник: ТМ Peterson.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peterson |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Глибина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 740 г |
| Высота | 260 см |
| Дзеркало у комплекті | Немає |
| Матеріал | Пластмаса |
| Петелька для підвішування | Немає |
| Підлога | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина | 310 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴







