Компактний модульний підсумок
Можна використовувати як міні аптечку.
На фронтальній частині розміщений підсумок для турнікета.
Відкривається повністю, в середині є кишеня та резинки.
Тканина оксфорд 600, подвійна фронтальна та задня частини.
Система моллі і додатково система кріплення на ремінь.
Габарити 19*11*7
Дзвоніть
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Высота | 19 см |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 7 см |
| Основні | |
| Спеціальні | Система підвіски Molle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴







