
Баул рюкзак сумка 120 л Кордура Мультикам З підсумком для лопати та стропами для каремату
1 764 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77W21-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумка баул армійська з підсумком для лопати та стропами для каремату
Відчиняється по всій довжині
Об'єм 120 л
Розміри: 90*40*40 см
Збоку 2 кишені
Тканина: Кордура з пвх просоченням, вологостійкий
Сумка-баул з двома нейлоновими лямками, що дозволяє носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайну сумку.
Дзвоніть
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 2 |
| Об`єм | 120 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кордура |
| Колір | Мультикам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764 ₴



