
Баул рюкзак 100 л з підсумком для лопати та стропами для каремату Чорний Оксфорд
1 753 ₴
- Немає в наявності
- Код: 65W21-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумка баул армійська з підсумком для малої саперної лопати та стропами для каремату
Відчиняється по всій довжині
Об'єм 100 л
Розміри: 90*30*30 см
Збоку 2 кишені
Тканина: Оксфорд з пвх просоченням
Сумка-баул з двома нейлоновими лямками, що дозволяє носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайну сумку.
Тракторна блискавка з двома бігунками
Як стрічки гусеничного трактора: надійні, стійкі та широкі.
Замок міцно з'єднує всі зубчики між собою так, що кожен кріпиться до тасьми окремо.
За рахунок цього навіть якщо випаде один зубчик, то загалом блискавка продовжуватиме працювати.
Дзвоніть
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 г |
| Обсяг | 100 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 753 ₴






