-18%

Жіночий шкіряний гаманець крокодил міні клатч портмоне з крокодилом з натуральної шкіри TS
850 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1335-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний гаманець крокодил міні клатч портмоне з крокодилом з натуральної шкіри
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Рельєфний унікальний дизайн;
Довжина: 12,5 см;
Ширина на основі: 3 см;
Висота: 8,5 см;
Якісна металічна фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 125 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴









