
Сумка для ноутбука 15,6" з металевими ручками Winner Winmax сіра TS
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB-010 grey-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука 15,6" з металевими ручками Winner Winmax сіра
Великі та місткі відділення забезпечують окреме місце для ноутбука, iPad, файлів формату А4, гаманця, одягу, зарядного пристрою та інших аксесуарів. Колекція бренда Winner вирізняються зручністю та комфортом використання.
Опис товару:
Виготовлена з міцної синтетичної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Одне основне відділення закривається на блискавку.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
Кишеня на липучці на тильній стороні сумки.
Дві зручні металеві ручки.
Незнімний ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер.
Колір: сірий.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Зовнішні розміри (ШхВхГ) см: 40 х 32 х 10 см.
Вага: 650 г.
Виробник: Winmax, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINMAX |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Висота | 300 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 400 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відокремлення-органайзер |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Крепление на тележку | Нет |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴




