
Легка сумка для ноутбука 15,6" Dynabook Essential чорна TS
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: PX2011E-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка сумка для ноутбука 15,6 дюйма Dynabook Essential чорна
Опис товару:
Виготовлена з міцної синтетичної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Сумка має тонкий Slim-дизайн.
Одне основне відділення для ноутбука 15,6 дюймів закривається на блискавку.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці. Усередині розміщена одна відкрита кишенька та дві петлі для ручок.
Дві зручні ручки.
Знімний ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 300D.
Колір: чорний.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 402 х 35 х 276 мм.
Вага: 370 г.
Виробник: Dynabook, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyna |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 370 г |
| Висота | 276 см |
| Глибина | 35 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 402 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Крепление на тележку | Нет |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴







