
Рюкзак молодіжний Paso 18L чорний із зірками TS
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19-100A-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молодіжний рюкзак Paso 18L чорний із зірками
Цей рюкзак ідеально відповідає смакам сучасної молоді, яка шукає неординарний стиль. Надзвичайно оригінальний рюкзак, безсумнівно, потішить кожного поціновувача комфорту! Цікавий, модний дизайн рюкзака ефектно привертає увагу.
Опис:
Рюкзак на два відділення на блискавці.
На передній стінці рюкзака розташовані дві додаткові кишені на блискавці.
Бічні сітчасті кишені.
Міцний і зносостійкий матеріал.
М'яка сітчаста спинка рюкзака для комфортного носіння, м'які комфортні лямки.
Зручна ручка для перенесення або підвішування.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Розміри: 28x44x15 см.
Вага: 535 г.
Об'єм: 18 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 535 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппінг | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴



