
Чоловічий подарунковий набір шкіряна сумка-планшетка + поясний ремінь шкіряний,комплект — чоловіча сумка пояс TS
2 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1333+Р-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловічий подарунковий набір шкіряна сумка-планшетка + поясний ремінь шкіряний, комплект — чоловіча сумка пояс
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Висота: 24 см;
Ширина: 22 см;
Товщина: 2,5 см;
Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра;
Надійна металева фурнітура;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 см |
| Довжина | 220 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип застібки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴








