
Сумка для ноутбука 14,1" Professional S931.20 синя TS
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: S931.20-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука 14,1" Professional S931.20 синя
Опис сумки:
Відділ для ноутбука 14,1 на липучці.
Усередині 2 кишені для дрібниць і плоский відділ на липучці.
Відділ для документів формату А4.
Регульований знімний ремінь через плече.
Зовнішня кишеня на передній стінці.
Зовнішня кишеня на блискавці на задній стінці.
Можливість кріплення на ручку валізи.
Характеристики:
Виробник: Professional, Китай.
Розміри 38х29х7 см.
Материал: полиєстер.
Колір синій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 290 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 380 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Крепление на тележку | Нет |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 70 мм |
| Довжина (1) | 70 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Месенджер/ Поштова |
| Тип сумки (1) | Месенджер/Поштовий |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







