Містка жіноча ділова сумка, портфель із натуральної шкіри Sheff червоний
Особливість моделі:
М'яка безкаркасна сумка-портфель виготовлена з якісної натуральної шкіри.
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині сумки розташована велика кишеня на блискавці, дві відкриті кишені, чотири петлі для ручок, знімний брелок для ключів.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Дві кишені на блискавці, які накриваються клапанами на клямках на лицьовій стороні сумки.
Дві бічні кишеньки на магнітах.
Дві шкіряні ручки середньої довжини.
Знімний ремінь через плече.
Характеристики:
Виробник: Sheff.
Артикул: S5005.24.
Матеріал: натуральна теляча шкіра.
Колір: червоний.
Розміри (довжина, висота, ширина): 40 (з бічними кишенями 45)х29х10 (см).
Вага: 1085 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sheff |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 29 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Портфель |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 45 мм |
| Вага | 1085 г |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 1085 |
| Глибина (1) | 10 |
| Дропшиппінг | Да |
| Пол (1) | Жіночий |
| Тип (1) | Портфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 910 ₴










