
Сумка для ноутбука 14.1 Professional чорна TS
265 ₴
- Готово до відправки
- Код: S780L.10-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука 14,1 Professional чорна
Компактна сумка з мінімалістичним дизайном для вашого ноутбука стане чудовим аксесуаром на кожен день. Кишеня слугуватиме для блокнота, мишки, телефона та інших особистих речей.
Опис:
Сумка закривається на блискавці.
Усередині розташоване відділення для ноутбука 14.1" з ремінцем-фіксатором на кнопці, відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, дві петлі для ручок, прозора кишенька для візиток.
На фронтальній стороні розташована кишеня, що дасть змогу розмістити особисті речі.
Дві тканинні ручки з металевими стрижнями всередині.
Характеристика:
Матеріал: нейлон.
Розміри (ШxВxГ): 37 х 28 х 7 см
Колір: чорний.
Вага: 415 г.
Виробник: Professional, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 415 г |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴









