
Якісна невелика дорожня сумка для ручної поклажі в літак,поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча TS
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1342-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Якісна невелика дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча універсальна
Храктеристики:
Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості;
Довжина: 42 см;
Ширина основи: 20 см;
Висота: 28 см;
Ручка для кріплення на валізу;
Плечовий ремінь в комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ручна поклажа |
| Тип застібки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина | 420 мм |
| Підкладка | Так |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴








