
Тактична аптечка, армійська сумка для медикаментів хакі TS
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 305029621145-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армейська аптечка, військова сумка для медикаментів Edibazzar хакі
Опис виробу:
Аптечка виготовлена з міцного зносостійкого синтетичного матеріалу.
Одне відділення на блискавці. Усередині розміщена одна відкрита кишеня, вісім еластичних петель для фіксації медичних препаратів.
Додаткові петлі для фіксації додаткових аксесуарів на лицьовій стороні.
Вентиляційний отвір у нижній частині аптечки.
На тильній стороні сумки розташована кріпильна система підвішування Molle.
Аптечка постачається без медичних препаратів та додаткових аксесуарів.
Характеристики:
Матеріал: Oxford 1000 Ден.
Розмір ШхВхГ: 15х20х8 см.
Вага: 150 г.
Колір: хакі.
Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Вага | 0.15 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 0.15 |
| Высота | 20 см |
| Висота (1) | 20 |
| Довжина | 8 мм |
| Довжина (1) | 8 |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал (1) | Оксфорд |
| Спеціальні | Система підвіски Molle |
| За типом конструкції | М' який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Тип (1) | Аптечка |
| Узори і принти (1) | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 15 см |
| Ширина (1) | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴







