Невелика сумка для ноутбука 11.6" Dicota Code Slim синя
Простота. Функціональність. Натхненний сучасний дизайн. Це керівні принципи, що визначають колекцію Code. Чохол Code Slim призначений для ноутбука 11,2 дюйма або MacBook.
Опис товару:
Одне основне відділення на блискавці.
EVA Frame Protection забезпечує захист Вашого ноутбука.
У передній кишені також знайдеться місце для канцелярського приладдя, телефонів і мобільних аксесуарів.
Кишеня на задній частині сумки на блискавці та регульований плечовий ремінь із м'якою підкладкою для більшого комфорту.
Дві ручки середньої довжини.
Характеристики:
Колір: синій.
Матеріал: поліестер.
Зовнішні розміри: 32.5 cm x 21.5 cm x 2 cm.
Виробник: Dicota.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DICOTA |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 11,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





