
Сушка для рушників електрична Fouette (10-012033-4860-TS) 480х600 Sensor з таймером TS
5 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10-012033-4860-TS
Електричні сушарки для рушників NAVIN Fouette — це легкість форми й універсальність використання. Горизонтальні секції моделі, схожі на тендітні пелюстки, обертаються, за потреби, на 180 градусів, що дозволяє значно розширити корисний простір. Витончені й округлі, рушникосушки Fouette припадуть до вподоби тим, хто шукає компактності й необтяжливості в дизайні.
Поворотна рушникосушка Fouette 480х600 Sensor від українського виробника NAVIN виготовлена з нержавіючої сталі, яка є стійкою до подряпин і механічних пошкоджень, а також має високу антикорозійну стійкість. Товщина стінки колектора (стійки) сушарки - 2 мм, а перемичок дорівнює 1,5 мм. Сушарка має дзеркальну поліровану поверхню, отриману шляхом високоточного електроплазмового полірування.
- Теплова потужність моделі — 57 Вт
- Робоча температура* — +50 °C +/- 5 °C
- Ступінь захисту — IP44
- Гарантія — 60 міс.
* за температури в приміщенні 20 °С і номінальної напруги 230 В.
Ви можете легко керувати потужністю рушникосушарки й додатково заощаджувати на енерговитратах, оскільки ця модель обладнана зручним і простим в налаштуванні сенсорним терморегулятором Sensor із вбудованою функцією таймера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Вага | 2.9 кг |
| Можливість повороту секції | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 57 Вт |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Універсальне (ліворуч/праворуч) |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Форма рушникосушки | E-подібна |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,9 |
| Вид | E-подібна |
| Висота, мм | 600 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 60x48x6,2 |
| Гарантія, міс | 60 |
| Глибина, мм | 62 |
| Максимальна робоча температура, (+/-5)°C | 50 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Регулювання температури | з регулятором |
| Споживана потужність, Вт | 57 |
| Тип | Електрична |
| Тип кріплення | поворотна |
| Тип нагрівального елементу | нагрівальний кабель |
| Товщина стінки колектора, мм | 1,5 |
| Ширина, мм | 480 |
- Ціна: 5 990 ₴







