-11%

Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру,гаманець сумка на ремінці TS
900 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1339-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру, гаманець сумка на ремінці
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі
Висота: 20 см;
Довжина: 27 см;
Товщина: 6 см;
Переваги:;
Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий;
Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Підлога | Чоловічий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









