
Жіноча міні сумочка клатч Баранчик з натуральним хутром,маленька сумка з хутряною окантовкою TS
950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1397-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір хутра | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






