-19%

Стильний жіночий гаманець клатч на блискавці з ручкою TS
490 ₴
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1396Х-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

