-15%

Великий жіночий міський рюкзак шкіряний чорний
2 700 ₴
2 299 ₴
- В наявності
- Код: 1160Ж
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий жіночий міський рюкзак шкіряний чорний
Характеристики:
Матеріал: якісна натуральна шкіра (волова шкіра);
Висота: 38 см;
Глибина: 14 см;
Ширина: 31 см;
Якісна металева фурнітура;
Підкладка: поліестер;
Плечові лямки регулюються по довжині;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴






