
Сумка спортивна 30L Semi Line чорна TS
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: BSL3 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка спортивна для тренувань 30L Semi Line чорна
Сучасна й оригінальна спортивна сумка, що ідеально підходить для подорожей та тренувань.
Опис товару:
Сумка виготовлена з надзвичайно міцного матеріалу.
Містке основне відділення, дві передні кишені та дві бічні кишені дають змогу зручно пакувати речі.
Дві міцно вшиті ручки та знімний регульований плечовий ремінь із накладкою забезпечують високий комфорт під час перенесення.
Знімна жорстка вставка в зоні дна.
Характеристики:
Артикул: BSL3 black.
Виробник: Китай.
Матеріал: поліестер Рипстоп.
Розміри в см (ДхШхВ): 48 x 27 x 22.
Об'єм: 28 л.
Вага: 600 г.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 48 см |
| Вага | 0.6 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Спортивна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴









