Сумка спортивна для тренувань циліндричної форми, боченок 28 л Wallaby, Україна 214 red, червона
Містка сумка Inspirion Champ ідеально підходить для пакування всіх необхідних речей для тренування або поїздки. Крім основного відділення, вона обладнана кишенями меншого розміру, що дають змогу краще організувати багаж.
Опис:
Сумка виготовлена з міцної зносостійкої тканини.
Одне основне відділення закривається на блискавку.
Велика кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві бічні кишені на блискавці
Жорстка вставка в зоні дна.
Сумка не має підкладки.
Дві ручки та знімний ремінь для транспортування сумки.
На дні сумки є пластикові ніжки.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 55.
Розміри, см: 55х34х30.
Матеріал: поліестер 600D.
Вага: 700 г.
Колір: червоний із білим.
Виробник: Inspirion, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 28 л |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Ні. |
| Величина коліс (1) | Без коліс |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Спортивна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴

