
Сумка для мам із фіксацією на дитячу коляску TS
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4275312856898-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка, органайзер для мам із фіксацією на дитячу коляску сіра із синім
Універсальний і практичний органайзер або сумка-коляска, ідеальна для прогулянок із дитиною, легка та містка. Сумка підходить для всіх типів колясок.
Опис товару:
Ви можете взяти із собою багато речей, які Вам знадобляться під час виходу з дому, наприклад, серветки, телефон, дитячі іграшки, підгузки або пляшечки з молоком і напої.
Органайзер дуже місткий, основне відділення закривається клапаном на липучці. Всередині знімна перегородка на липучках.
Спереду є кишеня для телефона,
Має зовні з боків дві кишені для пляшок або інших предметів.
Відкрита кишеня на тильній стороні сумки.
Сумку дуже легко чистити, досить протерти її вологою ганчіркою або випрати під проточною водою.
Встановлення дуже просте, лямки застібаються на липучки, досить їх зачепити.
Характеристики:
Матеріал: високоякісний нейлон, підкладка з поліестеру, стійкого до забруднень і пошкоджень.
Колір: сірий із синій.
Розміри: 21 (довжина з кишенями 30 см) х 12 см х 12.
Вага, г: 105,
Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 210 см |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Тип застібки | Липучка |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | Конверт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (1) | 210 |
| Пол1 | Жіночий |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип | Сумка міська |
| Тип сумки (1) | Конверт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴







