
Сумка жіноча зі шкірозамінника Wallaby Voila дута синя TS
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8-57496161-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практична жіноча дута сумка зі шкірозамінника Wallaby Voila 8-57496161 синя
Жіноча дута сумка синього кольору має одне відділення з внутрішньою кишенькою на блискавці, у якому зручно розмістяться необхідні дрібниці. Сумка має дві зручні ручки та знімний плечовий ременем для зручного перенесення. Кнопки, розташовані з боків сумки, дадуть змогу коригувати її форму. Така сумка стане чудовим доповненням Вашого стильного образу.
Опис товару:
Одне основне відділення.
Закривається на блискавку.
Всередині розташована кишенька на блискавці.
Бічні сторони фіксуються за допомогою кнопок, встановлених на корпусі.
Дві ручки для носіння в руці.
Знімний плечовий регульований ремінь.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: синій.
Розміри: 42х32х15 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴









