
Сумка жіноча кругла Prada маленька, міні сумочка для дівчини Прада М'ятний ( 24282 ) TS
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 623-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумка жіноча кругла Prada маленька, міні сумочка для дівчини Прада
Характеристики
Матеріал: Екошкіра (середньої жорсткості, добре тримає форму);
Довжина: 19 см;
Висота: 17 см;
Ширина за основою: 8 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | М'ятний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴

