
Спортивна сумка 23 л Wallaby, Україна 270-4 чорна із сірим Sava Family TS
1 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 283168-bksf-SF
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцна сумка для спортзалу 23 л Wallaby, Ваалабі 270-4 чорна із сірим
Невелика спортивна сумка від української торгової марки Wallaby ідеально підійде для відвідування басейну, спортзалу, фітнес-лугу.
Опис товару:
Матеріал нейлон із водовідштовхувальним просоченням.
Основне відділення на блискавці.
На передній стінці сумки є дві зовнішні кишені на блискавці.
З боків сумки розташовані 2 місткі кишені (відділення) на застібках-блискавках.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене, на дні сумки закріплені ніжки.
Характеристики:
Артикул: 270-4.
Виробник: Wallaby, Україна.
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ДхШхВ): 45/21/25 см.
Об'єм: 23 л.
Колір: чорний із сірим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.44 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 37 л |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Ні. |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Величина коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Спортивна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴
