
Уценка! Сумка спортивна 40L Nike Brasilia Duffle Spor Gym Bag CK0939-480 синя Sava Family TS
1 795 ₴
- Немає в наявності
- Код: S8097-410-SF
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Уценка! Сумка спортивна для тренувань 40L Nike Brasilia Duffle Sports Gym Bag CK0939-480 синя
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцного полиэстера.
На лицьовій стороні логотип виробника Nike.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині на бічній стороні сумки розташована кишеня на блискавці для дрібниць.
На лицьовій стороні одна містка кишеня на блискавці.
Відділення для взуття на бічній поверхні сумки.
Відкрита кишеня.
Дві міцні ручки.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Розмір см (ШхВхГ): 50х25х28.
Об'єм л: 40.
Вага: 470 г.
Виробник: Nike, Індонезія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 520 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 37 л |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | Nike |
| Замок (1) | Молния |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴






