
Дорожньо-спортивна сумка 30L Fashion Sport чорна TS
625 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3050677366791-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожньо-спортивна сумка 30L Fashion Sport чорна
3050677366791
Елегантна та зручна дорожньо-спортивна сумка-саквояж, яка чудово підходить як для відвідування спортзалу, так і для нетривалих подорожей. Сумка виготовлена на двох зручних ручках на одне відділення з кишенями різного призначення.
Опис сумки:
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташована одна кишеня на блискавці та дві відкриті кишеньки.
На лицьовій стороні є додаткова кишеня на блискавці, а також тканинна вставка для фіксації сумки на ручку валізи.
Міцні та зручні нерегульовані ручки середньої довжини прошиті по всій висоті сумки.
Знімний регульований ремінь через плече.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Розміри (ШхВхГ): 50x30x20 см.
Об'єм: 30 літрів.
Вага: 530 г.
Матеріал: нейлон.
Цвет: чорний.
Виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sport fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.53 кг |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴









