
Папка для документів зі шкірозамінника JPB OK-41D black TS
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: R91707S black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка для документів зі штучної шкіри JPB Польща OK-41D black, чорна
Практична ділова папка за доступною ціною.
Опис товару:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів.
Тримач для ручки.
Один відділ для паперів.
Дві накладні кишені.
Характеристики:
Артикул: OK-41D.
Розміри: 32 х 23 х 2 см.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴

