
Сумка на пояс, поясна сумка, бананка Reebok чорна TS
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3613372224706-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поясна сумка, поясна сумка, бананка Reebok Classics foundation чорна
SGP0155 black
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексах.
Одне містке відділення на блискавці.
Характеристики:
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Висота: 13 см
Ширина: 28 см
Глибина: 9 см.
Об'єм: 2,5 л.
Матеріал: 100% поліестер.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Висота | 12 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 1.5 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 мм |
| Тип сумки | На пояс |
| Товщина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴




