
Сумка через плече з поліестеру Wallaby 2423 чорна TS
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: eqyba03127-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практична чоловіча міська сумка на плече Wallaby 2423 black, чорна
Опис товару:
Міська сумка для носіння через плече.
Один основний відділ на замку.
Усередині кишеня відкрита кишеня на змійці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні та тильному боці сумки.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 22 x 20 x 6.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | М'янма |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловіча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴



