
Деловая сумка для ноутбука 15,6" Semi Line черная TS
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: S020371 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офисная сумка для ноутбука 15,6"Semi Line черная
Описание товара:
Многофункциональная сумка для ноутбука.
В первом отделении расположен отдел для ноутбука 15,6 дюймов..
Второе отделение с органайзером с органайзером (два открытых кармана, три петли для ручек.
Карман на молнии на лицевой стороне.
Две ручки средней длины.
Съемный наплечный ремень.
Характеристики:
Материал: полиэстер.
Цвет: черный.
Подходит для ноутбуков до: 15,6".
Внешние размеры (ШхВхГ): 40 x 30 x 9 мм.
Производитель: Semi Line, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴




