
Пластикова мала валіза з поліпропілену 40L My Polo сіра TS
1 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70c05 small yellow
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударостійка пластикова валіза маленького розміру 40L My Polo сірий
Чудова валіза, з якою Ви завжди будете на висоті та безсумнівно зможете виділитися з натовпу однотипних валіз. Ця валіза ідеально підкреслить Ваш вишуканий смак. Також він дуже міцний і слугуватиме не один рік, вірою й правдою.
Опис товару:
Валіза має два відділення
Модель обладнана спареними колесами, що обертаються на 360°.
Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на змійці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має дві кишені на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен.
Колір: сірий.
Розмір: 57х36х22 см. Висота валізи без коліс: 50 см.
Об'єм: 40 л.
Вага: 2.75 кг.
Виробник: My Polo, Турция.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POLO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Вага | 2.75 кг |
| Висота | 57 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴








