
Чоловіча сумка-планшетка з екошкіри PU Reverse чорна TS
830 ₴
- Готово до відправки
- Код: F513 black-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наплічна чоловіча сумка з екошкіри Reverse чорна F580 black
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної еко кожи PU.
Закривається на блискавці та накривається клапаном на двох магнітах.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташована кишеня на блискавці, відкрита кишенька та петля для ручки.
На передній стінці під клапаном розташована кишеня на магнітній кнопці.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Незнімний плечовий ремінь із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: екошкіра PU.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 25x23x5.
Вага: 570 г.
Виробник: Reverse.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reverse Osmosis Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловіча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴








